از بین بردن بوی فاضلاب آپارتمان

تخلیه چاه | لوله بازکنی

آپارتمان به دلیل کوچک بودن بوی بد خیلی زود در تمام نقاط مختلف آن منتشر می شود و سبب آزارو اذیت ساکنین آپارتمان خواهد شد. معمولا ساکنین آپارتمان های قدیمی از پیچیدن بوی بد فاضلاب در آپارتمان شکایت دارند و دقیقا نمی دانند که علت اصلی انتشار این بوی بد چیست. اولین قدم در ریشه کن کردن بوی بد اپارتمان یافتن منبع بو می باشد. اشکالات موجود در سیستم لوله کشی فاضلاب، پرشدن چاه فاضلاب، کهنه شدن چاه فاضلاب در ساختمان قدیمی، نشت چاه فاضلاب از جمله دلایل انتشار بو در محیط آپارتمان است که در این بخش هرکدام را بصورت جداگانه بررسی می کنیم.

لوله کشی فاضلاب آپارتمان:

در سیستم لوله کشی فاضلاب موانعی برای عبور گازهای فاضلاب تعبیه می کنند که از متصاعد شدن بوی تعفن فاضلاب به داخل ساختمان جلوگیری می کند. سیفون توالت به همین منظور در سیستم لوله کشی فاضلاب استفاده می شود که در صورت خرابی ساکنین ساختمان را با مشکل بوی بد فاضلاب آپارتمان روبه رو می کند. سیفون توالت با حفظ مقداری آب درون خود گازهای فاضلاب را درون خود حل کرده و از ورود این بوها به منزل جلوگیری می کند. برای بررسی علت بوی بد فاضلاب در ساختمان ابتدا سیستم لوله کشی فاضلاب را بررسی کنید.
مطلب بیشتر:زمان تعویض سیفون توالت

رفع بوی بد ساختمان با سیستم هواکش ونت

پرشدن چاه فاضلاب:

در صورتی که چاه فاضلاب پر شدن باشد بدون شک بوی نامطبوعی در فضای خانه منتشر خواهد شد. اگه چاه فاضلاب شما پر شده است هر چه سریعتر با تخلیه چاه فوری از شر بوهای بد فاضلاب در ساختمان راحت شوید.
مطلب بشتر:زمان تخلیه چاه و تعمیر چاه فاضلاب ریزشی

کهنه شدن چاه فاضلاب:

آپارتمان های قدیمی معمولا داری چاه فاضلاب کهنه و فرسوده می باشد. چاه های فرسوده علاوه بر انتشار بوی بد در منزل مشکلات دیگری نیز برای ساکنین آپارتمان به وجود خواهد آورد. چاه های قدیمی پس از مدتی رسوب می کنند و این رسوبات و لجن  ها به دیوارهای فاضلاب می چسبد. بصورتی که حتی با تخلیه چاه ساده این مشکل برطرف نخواهد شد. ساکنین که در آپارتمان های قدیمی زندگی می کنند معمولا از مشکل پر شدن چاه توالت بصورت مکرر شکایت دارند. از جمله دلایل پرشدن چاه مکرر چاه و نیاز آن به تخلیه چاه ، رسوب لایه های لجن بروی دیواره های فاضلاب می باشد. برای رفع این مشکل چاه شما نیاز به لایروبی خواهد داشت. شرکت های تخلیه چاه معتبر با بکارگیری وسایل و تجهیزات مناسب، لایه های چسبیده به دیوار چاه را جدا کرده و اقدام به لایروبی چاه پس از تخلیه چاه می کند. اگر چاه فاضلاب نیاز به تعمیر و یا کول گذاری داشت این امر توسط کول های آجری و یا بتنی انجام خواهد گرفت.
مطلب بشتر:تراش و رسوب زدایی چاه و لایروبی بعد از تخلیه چاه

نشت چاه فاضلاب:

از جمله دلایلی که ساکنین ساختمان از آن شکایت دارند نشتی چاه فاضلاب به دیوارهای اطراف می باشد. نم زدن چاه فاضلاب به دیوارهای اطراف بوی نامطبوعی در محدوده ی زیاد منتشر می کند. اگر مشکل چاه فاضلاب آپارتمان، نشتی آن به دیواره ها می باشد هر چه زودتر باید این مشکل را برطرف نمایید. زیرا در صورت پیشرفت احتمال نشست ساختمان در اطراف چاه وجود خواهد داست. علت های اصلی نشتی چاه پرشدن چاه و فرسوده بودن چاه فاضلاب می باشد.

 

بوی بد ساختمان
شرکت سپهرسرویس با بکارگیری مجهزترین تجهیزات و نیروهای متخصص در زمینه ی تخلیه چاه،لایروبی چاه فاضلاب و تعمیر چاه فرسوده آماده ی خدمات رسانی به شما شهروندان در تهران و حومه می باشد.

تخلیه چاه خانگی با ساخت فنر لوله بازکنی
سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان
بازسازی چاه فرسوده
چگونه از گرفتگی توالت جلوگیری کنیم؟
بالا آمدن آب توالت
نشت چاه فاضلاب

77 10 710 0912 تماس بگیرید