انواع سپتیک تانک پلی اتیلنی

سپتیک تانک ها مخازن استوانه ای شکلی هستند که وظیفه ی آن ها حفظ و نگهداری  فاضلاب و عدم اجازه نشت از آن یا به آن توسط محیط اطراف بوده و این چاهها میبایست در دوره های کوتاه و مشخص توسط تانکرها یا دستگاهای مخصوص  تخلیه گردند.

نصب سپتیک ها بسته به جنس و نوع سپتیک تانک  متفاوت بوده و دارای قوانین مختلفی می باشد. نصب سپتیک تانک های پلی اتیلنی باید توسط متخصصین در این زمینه انجام گیرد.

قبل از آنکه برای نصب سپتیک تانک پلی اتلینی در محل اقدام کنید بهتر است با انواع سپتیک تانک های پلی اتیلنی آشنا شوید.

انواع سپتیک تانک پلی اتیلنی:

از نظر مقطع پروفیل بدنه، سپتیک تانک های پلی اتیلنی به دو دسته تک جداره و دوجداره تقسیم بندی می شوند. ضخامت مقطع سپتیک تانک های تک جداره  حداکثر ۱۲ میلیمتر است که به همین علت مقاومت جانبی آنها در برابر فشارهای جانبی بسیار کمتر از نوع دو جداره است.
بنابراین سپتیک تانک های تک جداره قابلیت دفن در زمین را بدون داشتن دیوارحائل یا اتاقک ندارند.به علاوه سیستم تولید آنها به گونه ای است که ایجاد دیواره داخلی سپتیک تانک به سختی ممکن خواهد بود که در این صورت سپتیک تانک بخش زیادی از کارایی خود را از دست خواهد داد.
از این رو استفاده از این نوع مخازن پلی اتیلنی تک جداره به عنوان سپتیک تانک توصیه نمی شود.
در مقابل سپتیک تانک های پلی اتیلنی دوجداره دارای ضخامت تا ۱۰۰ میلیمتر می باشند که این ضخامت بالا در کنار هندسه مقطع باعث ایجاد یک مقاومت جانبی بالایی در آنها می شود.
بدین ترتیب این سپتیک تانک¬ها حتی بدون هیچ اتاقک یا دیوار حائل یا نگهدارنده می توان در زیر خاک مدفون ساخت.به علاوه ضخامت بالای جداره آنها این امکان را فراهم می آورد که هرنوع صفحه یا دیواره را بتوان در داخل سپتیک تانک جوش داده و هر نوع اتصال مورد نیاز را تعبیه نمود.

سپتیک تانک پلی اتیلنی

77 10 710 0912 تماس بگیرید