لوله بازکنی حمام و استفاده از اسید متناسب با آن

تخلیه چاه | لوله بازکنی

دلایل گرفتن فاضلاب حمام:

کفشوی و چاهک حمام ممکن است پس از مدتی دچار گرفتگی شود که باز کردن آن کار آسانی است.گرفتن آن یا میتواند بخاطر کم بودن قطر لوله باشد یا وارد شدن جسم جامد مثل مو یا چربی به درون لوله.
دو عامل بالا باعث می شوند که در شتر گلو و جداره لوله فاضلاب، به ویژه اگر قطر لوله ها از ۴ اینچ کمتر باشد، گرفتگی اتفاق بیفتد.

روش برطرف کردن گرفتگی چاه حمام:

1. آب جوش را با فشار باز کرده و سعی می کنیم با پمپ کردن مسیر باز شود.
2. اگر که نشست چربی ها فراوان باشد و در جداره لوله به مقدار زیادی جمع شده باشند، از محلول اسید کلریدریک ۱۰% و یا هر حلال قوی دیگری در محل کفشوی استفاده کرده و با پمپ زدن مداوم مسیر لوله را باز می کنیم.

دلایل رفتگی چاه حمام،علت پر شدن چاه در حمام و دستشویی،برطرف کردن گرفتگی پاه با اسید،باز کردن لوله حمام با اسید،برطرف کردن گرفتگی لوله به روش ساده،از بین بردن مانع در لوله،لوله باز کنی در چاه حمام

انتخاب اسید متناسب با جنس لوله:

اگر لوله از جنس چدن است از اسید رقیق برای باز کردن بکار ببرید. اگر مسیر لوله از جنس پولیکا یا همانند با آن است، از اسید نمی توانید استفاده کنید چون اسید خاصیت خورندگی دارد و باعث خورده شدن لوله می شود و اگر این کار را تکرار کنید لوله سوراخ شده و می پوسد و به دنبال آن نشت رطوبت های بالا رونده به اطراف را شاهد خواهیم بود. برای لوله های پولیکا و رفع چربی ها و گرفتگی های آن ها، امروزه مواد شیمیایی مخصوصی وجود دارد که آن ها را با آب می شود مخلوط و از آن برای رفع گرفتگی مسیر لوله استفاده نمود.

مطالب مرتبط:

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت 09127101077 باز کردن چاه توالت


باز کردن کفشوی حمام و استفاده از اسید متناسب با آن


روش باز کردن لوله ی ظرف شویی


بهترین راه بازکردن لوله


بازکردن گرفتگی لوله ها بدون استفاده از مواد شیمیایی

77 10 710 0912 تماس بگیرید