بوگیر توالت

تخلیه چاه | لوله بازکنی

رفع بوی بد توالت

بوی بد توالت و پیچیدن این بو در منزل مشکلی نیست که بتوان به سادگی از کنار گذشت. اگر در منزل هستید و ناگهان بوی بد توالت به مشامتان می رسد و یا سرویس بهداشتی منزلتان بوی تعفن می دهد بهتر است هر چه زودتر علت بوی بد را پیدا کرده و برای آن فکری بکنید. متصاعد شدن بوی بد در منزل نه تنها باعث آزار خانواده می شود بلکه سلامتی را هم به خطر می اندازد. گازهای موجود در فاضلاب اگر به منزل راه پیدا کنند سبب بروز بیماری هایی همچون استفراغ، بیماری های تنفسی، مسمویت و… خواهد شد. اولین قدم در رفع بوی بد دسشویی پیدا کردن دلیل آن است. در این قسمت به دلایل عمده ای که سبب ایجاد بو می شوند پرداخته و درآخر به شما آموزش می دهیم که چگونه یک بوگیر خانگی بسازید.

خرابی سیفون توالت:

بوی بد توالت بیشتر در ساختمان ها فرسوده و چندسال ساخت دیده می شود که عمده دلیل آن نیز خرابی سیفون می باشد. سیفون وسیله ای است که در سیستم لوله کشی منزل نصب می شود. طرز کار سیفون به این صورت است که مقداری آب همیشه در خود نگه می دارد. گازهایی که از فاضلاب به سمت بالا حرکت می کنند قبل از ورود به منزل در آب موجود در سیفون حل می شوند و دیگر به منزل راه پیدا نمی کنند. حال اگر سیفون منزل خراب شده باشد و یا عمق آب موجود در آن کاهش یابد دیگر مثل قبل از ورود گازهای فاضلاب بد بو در منزل جلوگیری نکرده و بوی تعفن توالت همه جار فرا می گیرد. پس در صورت وجود بوی بد در توالت ابتدا سیفون را چک کنید.

امروزه سیفون های قدیمی جای خود را به سیفون های جدید مثل سیفون ونت داده اند. به کار بردن این سیفون در سیستم لوله کشی منزل تاثیر زیادی در از بین رفتن بوی بد توالت خواهد داشت. زیرا این سیفون ها آب را بهتر در خود نگه می دارند.

گاهی نیز این بوی بد در هنگام بارش باران بیشتر می شود که در این صورت ما به شما خواندن مقاله علت بوی بد فاضلاب هنگام بارش باران و رفع آنرا  پیشنهاد می کنیم.

پرشدن چاه توالت:

پرشدن چاه توالت حتما مشکلاتی چون بالا زدن آب توالت و یا انتشار بوی بد فاضلاب را به همراه دارد. پس اگر نشانه هایی از پر شدن چاه توالت به چشم می خورد تنها راه شما برای رفع بوی بد توالت، تخلیه چاهفوری می باشد.

ساخت بوگیر توالت خانگی:

اگر بوی بد توالت انقدر نیست که در منزل متصاعد شود و می خواهید که توالت منزلتان همیشه بوی خوب بدهد پیشنهاد ما به شما این است که به جای استفاه از بوگیر های صنعتی و شیمیایی از بوگیر توالت خانگی استفاه نمایید. ما در این قسمت دو روش برای ساخت بوگیر توالت در منزل پیشنها می دهیم:

روش اول:مخلوط سرکه، آب لیمو و آب

این مواد را در یک اسپری بریزید و آن را در سرویس بهداشتی، حمام و یا آشپزخانه اسپری کنید. مقدار مورد نیاز استفاده از سرکه و آب لیمو بسته به میزان بوی بد توالت می باشد.

روش دوم: مخلوط رز ماری، آب لیمو و آب

گیاز رزماری یک گیاه معطر می باش که در از بین بردن بوی بد تاثیر خوبی دارد و بوی خوب را جانشین آن می کند. چند برگ رزماری را در مخلوط آب لیمو و آب بریزید و در محل مورد نظر اسپری نمایید.لت

 

بوی بد توالت

شرکت تخلیه چاه سپهرسرویس با بکار گیری نیروهای مجرب و مجهزترین تجهیزات آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان در تهران و حومه می باشد.

مطالب مرتبط:

رفع بوی بد چاه توالت و حمام

توالت| دستشویی| توالت فرنگی
علت بوی بد فاضلاب هنگام بارش باران و رفع آن
آیا گاز فاضلاب کشنده است؟

77 10 710 0912 تماس بگیرید