تخلیه چاه دامپروری و گاوداری

نکات مهم تخلیه سپتیک تانک

مواد خارجی که طی فعالیت­های یک دامپروری وارد آب می­شوند عمدتاً شامل فضولات دام، شیر و مواد معدنی معلق مانند خاک و مواد معدنی محلول مانند نمک و مواد شوینده (دترجنت­ها) می­باشند.

از آنجائیکه بخشی از مواد آلاینده فاضلاب از قبیل فضولات دام و ذرات خاک و رس بصورت معلق بوده و قابلیت ته­ نشینی یا شناورشدن بر روی سطح را دارند، لذا به منظور کاهش بار وارده بر واحدهای بعدی تصفیه بهتر است که ابتدا از یک سپتیک تانک استفاده نمود. سپتیک تانکها علاوه بر نگهداری فاضلاب همزمان عمل تصفیه فاضلاب را نیز انجام می دهند.

بدین ترتیب بخش عمده­ ای از ذرات معلق طی فرآیند ته­ نشینی و شناوری بصورت فیزیکی و با هزینه کمتر و سهولت بیشتر از فاضلاب جدا می­شوند.تصفیه فاضلاب دامپروری به علاوه حجم نسبتاً زیاد سپتیک تانک باعث می­شود که عملیات یکنواخت سازی فاضلاب از لحاظ حجم و کیفیت به خوبی انجام شده و فاضلاب خروجی از سپتیک تانک با کیفیت و حجم نسبتاً ثابتی به واحدهای بعدی هدایت شود. به عبارت دیگر سپتیک تانک علاوه بر حذف ذرات معلق قابل ته­ نشینی و بخشی از ذرات درشت چربی و روغن­، عملیات یکنواخت‌سازی فاضلاب را از لحاظ کیفیت و کمیت نیز به انجام می­رساند.

از این رو پیشنهاد ما برای دامپروری ها نصب سپتیک تانک می باشد. سپتیک تانک های موجود در دامپروری ها پس از مدتی نیاز به تخلیه دارند. برای تخلیه فاضلاب دامپروری و گاوداری نیاز به تجهیزات و نیروهای متخصص است تا در کمترین زمان و بکارگیری اصول تخلیه چاه مکانیزه، سپتیک تانک یا چاه فاضلاب دامپروری را تخلیه نمایند.

تخلیه فاضلاب دامپروری

تخلیه چاه دامپری ها  با تخلیه چاه ساختمان و دیگر مکان ها متفاوت است. چاه فاضلاب دامپروری حاوی مقدار زیادی مواد سمی و بیماری زا  می باشد و باید با دستگاههای مخصوص و قدرتمند مکنده در کمترین زمان تخلیه شود. تانکرهای مکنده و ساکشن تخلیه چاه وسیله مناسبی برای تخلیه چاه فاضلاب دامپروری می باشد. اگر دامپروری از شبکه فاضلاب استفاده نمی کند باید با استفاده تانکر تخلیه چاه فاضلاب درون چاه را تخلیه کرد.

تخلیه چاه دامپروری

با بکارگیری مجهزترین تجهیزات تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب به صورت کاملا مکانیزه، شرکت سپهر سرویس به همراه تیم های مجرب و متخصص  آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف تهران و حومه می باشد.

77 10 710 0912 تماس بگیرید