تعمیر ایزوگام

تخلیه چاه | لوله بازکنی

روش تعمیر ایزوگام

دلیل نشتی آب در هنگام بارندگی نبود یک عایق مناسب بروی سقف می باشد. عایق های بکار رفته در سقف قیرگونی و
ایزوگام کاریمی باشند. ایزوگام سقف در صورت خرابی براحتی قابل تعویض و یا ترمیم می باشد. برای ترمیم ایزوگام لایه ای نو را بر روی لایه ی کهنه می چسبانند ولی وجود چندین لایه ایزوگام وزن سقف را بالا می برد. پس با بررسی های دقیق و بریدن قسمتی ایزوگام میزان لایه های قبلی به کار رفته در ایزواگام را بررسی کرده سپس اقدام به ترمیم و یا کندن ایزوگام و چسباندن ایزوگام نو کنید.

زمان تعمیر ایزوگام:

ایزوگامی که دیگر قابلیت حفاظت از سقف ساختمان در برابر نفوذ آب را نداشته باشد دارای نشانه هایی است که با بررسی این نشانه ها باید محل خرابی ایزوگام را تعیین و اقدام به نصب ایزوگام جدید کنید.

این خرابی ها شامل پوسیدگی ایزوگام، خرابی بر اثر وزن وسایل موجود در پشت بام مثل کولر، چرکیده شدن ایزوگام، به وجود آمدن درزها و ترک ها در سطح ایزوگام و یا بریدی هایی با عمق زیاد، می باشد.

در صورت دیدن این علائم به زمان تعمیر و یا تعویض ایزوگام پی خواهید برد.

جداکردن ایزوگام کهنه:

مرحله ی اول در تعویض ایزوگام جدا کردن عایق قبلی می باشد. این عایق ها هم می تواند شامل ایزوگام بوده و هم قیرو آسفالت. جداکردن ایزوگام به کمک شعله ی مخصوص ایزوگام کاری امکان پذیر است ولی اگر از قیر و آسفالت برای عایق کاری در سقف استفاده شده باشد باید به کمک وسیله های مخصوص دستگاه برش قیرگونی را بدون ضربه و با برش دهی از سقف ساختمان جدا نمود. پس از کندن ایزوگام سطح را بخوبی تمیز نمایید.

پر کردن درز ها و ترکها:

در صورتی که در سقف ساختمان درز و شکاف هایی بوجود آمده باشد ایزوگام کار با چسب ماستیک و یا خمیر پرایمر این درز و شکاف ها را پر می کند. سطح ساختمان قبل از نصب ایزوگام جدید باید صاف و عاری از هرگونه شکاف باشد تا ایزوگام بخوبی بر روی سقف بچسبد. وجود درز و ترک در ایزوگام کهنه و یا سقف سبب ایجاد شکاف در ایزوگام نو خواهد شد.

انواع خمیر پرایمر بکار رفته برای زیرسازی بصورت خمیری و مایع می باشد.

 

ایزوگام کاری
شرکت سپهرسرویس با بکارگیری مجهزترین تجهیزات و افراد متخصص و حرفه ای در زمینه ی نصب ایزوگام آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان در تهران و حومه می باشد.

مطالب بیشتر:


مشخصات ایزوگام خوب و مرغوب


وسایل مورد نیاز نصب ایزوگام


ایزوگام کاری سرویس بهداشتی


ایزوگام کاری با عایق سفید


توصیه های مهم در نصب ایزوگام


قیرگونی بهتر است یا ایزوگام کاری


کندن ایزوگام


ایزوگام کار حرفه ای


نحوه ی ترمیم ایزوگام

77 10 710 0912 تماس بگیرید