تعمیر لوله های فاضلاب

آسانترین راه بازکردن گرفتگی شترگلو

تعویض لوله کشی فاضلاب های قدیمی که پس از گذشت چندین سال دچار ترکیدگی می شوند الزامیست. زیرا در صورت تعمیر نشدن مشکلات زیادی از جمله هدر رفت آب و نم زدن ساختمان را به دنبال خواهند داشت.

تعویض لوله کشی فاضلاب

در صورت بروز این مشکلات از شرکت هایی که توانایی بازسازی، تعمیر یا تعویض لوله کشی فاضلاب دارند، تقاضای خدمات رسانی کنید. یافتن اشکالات سیستم لوله کشی نیاز به دقت کافی و استفاده از دستگاه های مناسب دارد. از جمله دستگاههای پرکاربرد که متخصصین برای تشخیص محل نشتی به کار می برند دستگاه نشت یاب می باشد.

خدمات تعمیر، بازسازی یا تعویض لوله کشی فاضلاب

سیستم لوله کشی فاضلاب شامل مجموعه ی از سیستم هایی مختلفی می باشد که در ساختمان بکار رفته است. این سیستم شامل لوله کشی آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، تخلیه آب پشت بام، اتصالات و انشعابات به چاه فاضلاب می باشد.

خدماتی که برای تعمیرات، بازسازی یا راه اندازی سیستم های مختلف ساختمان بکار برده می شود شامل: نصب سیفون آشپزخانه و توالت، تعمیرات سیفون آشپزخانه و توالت فرنگی یا ایرانی، بازسازی لوله کشی توالت و حمام، نصب لوله های فاضلاب آپارتمان، تعمیرات یا تعویض لوله کشی فاضلاب ساختمان کهنه و… می باشد.

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب:

از دیگر خدماتی که در کنار تعویض لوله کشی فاضلاب توسط شرکت های لوله بازکنی ارائه می شود رفع گرفتگی لوله ای مختلف فاضلاب می باشد. گرفتگی های لوله ی فاضلاب در ساختمان های قدیمی به دلیل رسوب ذرات جامد در لوله ها رخ می دهد. این اتفاق بیشتر در لوله های چدنی باعث بروز مشکل می شود زیرا این لوله ها به دلیل زنگ زدن زودتر دچار رسوب می شوند. از این رو این لوله ها بیشتر نیاز به خدمات لوله بازکنی خواهند داشت. از دستگاه هایی که شرکت های لوله بازکنی و خدمات تعمیر لوله فاضلاب برای رفع گرفتگی بکار می برند دستگاه تراکم هوا و فنر برقی میباشد.

شرکت سپهرسرویس بابکارگیری مجهزترین تجهیزات در زمینه ی نشت یابی و تعمیرات لوله کشی فرسوده و لوله بازکنی آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان در تهران و حومه می باشد.

77 10 710 0912 تماس بگیرید