تفاوت لوله بازکنی تخصصی و غیر تخصصی

نکات مهم تخلیه سپتیک تانک

امروزه شرکت های بسیاری در امر لوله بازکنی خدمات رسانی می کنند. می توان گفت یکی از دلایل وجود تعداد بیشماری شرکت لوله بازکنی نیاز ساختمان ها به لوله کش و خدمات لوله بازکنی می باشد. لوله کش ها هر کدام با تخصص مختلف شرکت لوله بازکنی را راه اندازی کرده اند و با نام لوله بازکنی تخصصی در تهران خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می دهند. خدمات مربوط به لوله بازکنی شامل: رفع گرفتگی لوله، رسوب زدایی لوله، تعمیرات سیفون، رفع گرفتگی لوله ی توالت، رفع گرفتگی لوله های حمام، تعمیرات لوله کشی، تعمیرات لوله های فرسوده، رسوب زدایی لوله ها و تعویض لوله های کهنه، نشت یابی لوله، رفع نشتی لوله و… می باشد.

اگر شرکت لوله بازکنی مورد نظر توانایی و تجهیزات کامل را در رفع مشکل لوله های منزل نداشته باشد ممکن است خسارات مختلفی را به لوله های شما وارد نماید.

متاسفانه برخی از شرکت ها با نام لوله بازکنی تخصصی تبلیغات زیادی را در سراسر شهر منتشر می کنند اما افرادی در آن مجموعه کار می کنند که تحربه و تخصص کافی را رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب منزل ندارند.

 

لوله بازکنی تخصصی به چه شکل انجام میگیرد؟

لوله بازکنی به صورت تخصصی نیاز به رعایت نکات و فنون اصولی دارد. رعایت نکات فنی هنگام بازکردن گرفتی لوله و انجام کار به صورت درست و اصولی گرفتگی لوله را به طور کامل برطرف میکند، به طوری که مشتری تا مدت ها دیگر نیاز به خدمات لوله بازکنی پیدا نمی کند. این امر در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.

یکی از روش های تشخیص آن که لوله بازکنی به صورت تخصصی یا غیر تخصصی انجام می شود این است که لوله کش در اولین مرحله اقدام به بررسی لوله و یافتن دلیل گرفتگی لوله میکند.یافتن دلیل گرفتگی لوله ی فاضلاب در انتخاب روش برای بازکردن لوله نقش دارد. مثلا اگر رسوبات مانع ورود آب به درون لوله می شود برای رفع گرفتی باید از فنر لوله بازکنی با مته ی مخصوص رسوب زدایی استفاده کرد و اگر دلیل گرفتگی لوله نصب غیر صحیح لوله است باید برای تعمیر لوله اقدام کرد.

یکی از روش های غیر اصولی و غیر تخصصی که شرکت های لوله بازکنی برای بازکردن لوله بکارمی گیرند این است که از اسید های خیلی قوی برای این کار استفاده می کنند. این اسیدها آسیب جدی و غیر قابل جبرانی به لوله ها وارد می کنند.

از این رو انتخاب یک شرکت لوله بازکنی برای رفع مشکلات لوله بسیار حائز اهمیت است.

لوله بازکنی سپهر سرویس:

شرکت لوله بازکنی سپهرسرویس از جمله با تجربه ترین و تخصصی ترین شرکت ها در امر لوله بازکنی در تهران است. این شرکت برای حل مشکل لوله های شما از مجهزترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا استفاده می کند. فرقی نمی کند منزل شما در کدام منطقه از تهران باشد. شعب مختلف شرکت لوله بازکنی سپهر سرویس از شرق تا غرب، از شما تا جنوب تهران را پوشش داده اند.

با بکارگیری مجهزترین تجهیزات لوله بازکنی  شرکت سپهر سرویس به همراه تیم های مجرب و متخصص  آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف تهران و حومه می باشد.

 

 

77 10 710 0912 تماس بگیرید