bk2

لوله بازکنی

یکی از مشکلات عمده در ساختمان ها گرفتگی لوله می باشد، که می تواند شامل گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های منتهی به آشپزخانه و یا حتی حمام شود. آثار بد گرفتگی لوله بازگشت آب فاضلاب به داخل و پخش شدن بوی نامطبوع در محیط است. گرفتگی لوله فاضلاب می تواند ناشی از لوله کشی غیر استاندارد ساختمان و یا استفاده نامناسب از تجهیزات ساختمان است.

اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات لوله بازکنی منازل، لوله بازکنی آشپزخانه های صنعتی، لوله بازکنی کارخانه ها و … در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

تخلیه چاه

یکی از موارد مهم در نگهداری چاه های فاضلاب توجه به امر پر شدن آن ها می باشد. از خطراتی که ممکن است بعد از پر شدن چاه باعث تهدید محیط اطراف شود می توان به ریزش چاه و یا انتشار گاز سمی که توسط چاه تولید می شود به خارج از محل حفر اشاره کرد.

اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات تخلیه چاه منازل، تخلیه چاه آشپزخانه های صنعتی، تخلیه چاه کارخانه ها و … در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله

ترکیدگی لوله می تواند باعث از بین رفتن تجهیزات ساختمانی و یا حتی تخریب دیوارها و یا سقف منازل شود. آثار بد ترکیدگی لوله در ساختمان های مسکونی باعث ایجاد هزینه های مضاعف برای ساکنین می باشد.

اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات تشخیص ترکیدگی لوله در ساختمان های مسکونی، تشخیص ترکیدگی در مناطق تجاری و تشخیص ترکیدگی در ساختمان های صنعتی، در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

لوله کشی فاضلاب

نصب و اجرای لوله کشی فاضلاب نیازمند تخصص در زمینه لوله کشی فاضلاب می باشد. محاسبه محل و نوع لوله کشی در لوله کشی فاضلاب جزو مراحل اول اولیه در اجرای ساختمان است که لازم به توجه بسیاری دارد.

اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات لوله کشی فاضلاب در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

لوله کشی آب

نصب و اجرای لوله کشی آب نیازمند تخصص در زمینه لوله کشی آب می باشد. محاسبه محل و نوع لوله کشی در لوله کشی آب جزو مراحل اول اولیه در اجرای ساختمان است که لازم به توجه بسیاری دارد.
اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات لوله کشی آب در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

نصب وسایل بهداشتی

اجرای صحیح نصب وسایل بهداشتی موجب کارکرد بهینه لوازم بهداشتی ساختمان از جمله سینک و شیرآلات آشپزخانه و همچنین شیرآلات بهداشتی حمام می شود.
اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات نصب تجهیزات بهداشتی در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

لایروبی سپتیک

فرآیندهای فیزیکی و بیولوژیکی اصلی ترین فرآیندهایی هستند که در سپتیک تانک باعث تصفیه فاضلاب می‌شوند. هر کدام از این فرآیند ها هرکدام به نحوی باعث کاهش بار آلودگی می شوند.از جمله مزایای استفاده از سپتیک تانک تصفیه فاضلاب واحدهای مسکونی و تجاری کارخانه جات می باشد.

اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات و بکار بردن سپتیک تانکها در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی با نیروی انسانی انجام می شود ، به این صورت که پس از تخلیه چاه فاضلاب ، افراد فنی ما به داخل چاه رفته و لجنها و مواد مانع جذب کف چاه را به بیرون چاه انتقال می دهند.

اکیپ خدماتی سپهرسرویس با در اختیار داشتن جدیدترین امکانات و نیروهای مجرب برای انجام لایروبی در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما هموطن گرامی را در این زمینه برطرف نماید.

 

 

77 10 710 0912 تماس بگیرید