شستشو و لایروبی فاضلاب( 75567 متر ) در استان خراسان شمالی

نکات مهم تخلیه سپتیک تانک

منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای خراسان شمالی
در شش ماهه سال جاری ۷۵۵۶۸ متر از شبکه جمع آوری فاضلاب در استان خراسان شمالی شستشو و لایروبی شد.
مهندس رضا عطایی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با بیان خبر فوق گفت : در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان در زمینه جمع آوری و تصفیه فاضلاب و به منظور پیشگیری مشکلاتی از قبیل گرفتگی، آسیب شبکه­ ها، نفوذ ریشه­ ها به داخل شبکه، انباشتگی رسوبات، ایجاد بو، بالا آمدن فاضلاب و ورود فاضلاب به اماکن شخصی مردم و خطرات زیست محیطی در شش ماهه اول سال جاری ۷۵ هزار و ۵۶۸ متر از شبکه های جمع آوری فاضلاب در دو شهر بجنورد و اسفراین شستشو و لایروبی گردید .
مهندس عطایی همچنین از سم پاشی منهول های شبکه فاضلاب در استان خبر داد و افزود : یکی از راههای اساسی جهت جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات موزی به داخل شبکه های جمع آوری فاضلاب و تولید تکثیر آنها سم پاشی به موقع منهولهای (آدم روها ) سطح شهر ها هستند که در این رابطه در همین مدت بیش از ۱۵۰۴۶ منهول مورد بازبینی و سم پاشی قرار گرفته اند.
ایشان با تاکید بر اینکه عملیات سم پاشی منهول های فاضلاب گامی در جهت رشد و ارتقا سلامت و بهداشت عمومی جامعه است تصریح کرد : سم‌پاشی منهول‌های فاضلاب طی دو مرحله در سال و به روش مه‌پاشی گرم صورت میگیرد.
خاطر نشان میشود : شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با تحت پوشش قراردادن ۲۱ شهر دارای ۱۹۳۰۴۷ مشترک آب و ۵۵۶۰۰ مشترک فاضلاب است.

لایروبی فاضلاب
با بکارگیری مجهزترین تجهیزات تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب به صورت کاملا مکانیزه، شرکت سپهر سرویس به همراه تیم های مجرب و متخصص  آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف تهران و حومه می باشد.

مطالب مرتبط:

رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی و فاضلاب
انواع مختلف چاه های فاضلاب
رفع گرفتگی چاه فاضلاب و تخلیه چاه

کاربرد پمپ دنده ای در تخلیه چاه فاضلاب
دلایل ریزش چاه -نشانه های چاه ریزشی

زمان تخلیه چاه و تعمیر چاه فاضلاب ریزشی

کول گذاری و طوقه چینی چاه

77 10 710 0912 تماس بگیرید