لوله بازکنی توالت، حمام، آشپزخانه بدون هزینه

بازکردن گرفتگی هر لوله ای بدون هزینه و یابزار الات ساده خیلی سریع امکان پذیر خواهد بود. از انجایی که گرفتگی لوله در هر زمانی در نقاط مختلف سیستم لوله کشی منزل اتفاق می افتد صرف هزینه های لوله بازکنی مقرون به صرف نخواهد بود. پس بهتر است با یادگیری روش های لوله بازکنی ارزان و بدون صرف هزینه در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید زیرا با این روش ها دیگر نیاز نخواهید داشت که هر بار با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرد.

گرفتگی لوله ی فاضلاب در اکثر مواقع در حمام، توالت و آشپزخانه اتفاق می افتد. اگر دلیل گرفتگی لوله ی مورد نظر را می دانید خیلی بهتر می توانید در رفع گرفتگی لوله اقدامات لازم را انجام دهید. در ادامه به رایج ترین دلایل گرفتگی لوله و بعد از آن به چاره ای برای بازکردن لوله ی فاضلاب بدون صرف هزینه می پردازیم.

دلایل عمده ی گرفتگی لوله :

لوله های مورد استفاده در حمام ، توالت و آشپزخانه ممکن است در برخی موارد دچار گرفتگی شوند و این دردسر می تواند به طور مکررا در منزل رخ دهد.

گرفتگی لوله ی توالت معمولا در سیفون رخ می دهد. افتادن شی خارجی در توالت یا پر شدن چاه توالت از اصلی ترین دلایل گرفتگی توالت ایرانی یا فرنگی می باشد.

در حمام نیز این مشکل سبب بالا زدن آب از چاه حمام خواهد شد. گیر کردن مو یا شی خارجی مانند تکه های صابون مسبب گرفتگی لوله ی حمام خواهد بود.

از عمده شکایات افراد از گرفتگی لوله ی اشپزخانه نشات می گیرد. گرفتگی لوله ی اشپزخانه به دلیل گیر کردن ذرات غذا چربی غذاها در دیواره های لوله ی آشپزخانه رخ می دهد.

برای حل این مشکلات روش های ساده ای نیز وجود دارد که بدون هزینه و صرف وقت زیاد می توان از آن ها استفاده نمود. در ادامه به مهمترین و ساده ترین روش های لوله بازکنی می پردازیم:

روش های ساده لوله بازکنی:

در بخش قبل با دلایل گرفتگی لوله ی آشپزخانه ، حمام و توالت آشنا شدید. از آنجا که این گرفتگی ها همیشه گریبان لوله ای منزل را می گیرد داشتن وسایلی ساده و ابتدایی در منزل می تواند به شما در کاهش هزینه ها کمک نماید.

برای رفع گرفتگی لوله ی توالت داشتن یک دیلم یا تلمبه در مواقع ضروری می توند موثر باشد. دیلم توالت میله ای بلند است که با فرو کردن آن در چاه توالت می تواند گرفتگی را برطرف نمایید. استفاده از تلمبه ی دستی و ریختن آب جوش در توالت و بلافاصله بعد از آن دوباره تلمبه زدن گرفتگی توالت را برطرف خواهد کرد. بهتر است در آب جوش از مقداری مایع ظرف شویی نیز استفاده نمایید.

برای رفع گرفتگی لوله ی حمام پیشنهاد ما به شما بکار گیری فنر لوله بازکنی است. این فنر به دلیل انعطاف زیادی که دارد هر ذره یا مویی را در لوله پیدا خواهد کرد و بیرون خواهد کشید. پس از اتمام کار و دراوردن آشغال های گیر کرده در لوله ی توالت از آب جوش برای مایع شدن چربی های لوله ی حمام استفاده کنید.

رفع گرفتگی لوله ی آشپزخانه انقدرها هم به نظر می آید سخت نیست. به کار گیری دو ابزار تلمبه ی دستی و فنر لوله بازکنی بهترین انتخاب برای بازکردن لوله ی فاضلاب می باشد. برای انجام این کار ابتدا تلمبه ی دستی را کمی گرم کنید و بر روی ورودی آب سینک ظرف شویی قرار دهید و شروع به تلمبه زدن کنید. با فرستادن فنر لوله بازکنی در ورودی آب  می توانید دیگر ذرات را از داخل سیفون سینک ظرفشویی بیرون بکشید. ریختن آب هشتاد درجه را برای از بین بردن چربی های لوله ی آشپزخانه فراموش نکنید. برای آنکه کمتر با این مشکل برخورد کنید بهتر است روغن باقی مانده ی غذا را درون سطل زباله بریزید و پس از هر بار شستن ظرف ها مقداری اب برای خروج مواد از لوله ی اشپزخونه به دورن لوله بریزید.

با بکارگیری روش های بالا مقداری زیادی از مشکلات گرفتگی لوله های منزل بدون هزینه برطرف خواهد شد. اما اگر این مشکل برای شما بصورت جدی در منزل وجود دارد می توانید از یک متخصص لوله بازکنی کمک بگیرید.

clearing-a-clogged-toilet-with-a-plunger

شرکت لوله بازکنی سپهر سرویس با مجهزترین تجهیزات و نیروهای مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در تهران و حومه می باشد.

شماره تماس:09127101077

77 10 710 0912 تماس بگیرید