دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا

تخلیه چاه | لوله بازکنی

ازجمه دستگاه هایی که برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود دستگاه لوله بازکن تراکم هوا می باشد. این دستگاه قابلیت های بالایی در رفع گرفتگی های شدید لوله و لوله بازکنی دارد. به همین جهت شرکت های لوله بازکنی زیادی از دستگاه تراک هوا در رفع گرفتگی های شدید استفاده می کنند. شرکت های لوله بازکنی با بکارگیری از این دستگاه می توانند به شما تضمین کنند که تا مدت ها دیگر لوله ی شما دچار گرفتگی نمی شود.

کار با دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا:

دستگاه های زیادی برای بازکردن لوله های گرفته استفاده می شود. یکی از این دستگاه ها تراکم هوا می باشد. از جمله کاربرد دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی در رفع گرفتگی های شدید  لوله می باشد.

از جمله دلایل گرفتگی لوله وجود ذرات جامد می باشد که این دستگاه با فشار هوا هرگونه گرفتگی را رفع می کند. اما اگر دلیل گرفتگی چاه سنگ و خاک باشد باید از دستگاه فنر لوله بازکنیاستفاده کرد.

یکی از مزیت های دستگاه لوله بازکنی با تراک هوا قدرت و فشار فراوان است که با این فشار و قدرت می تواند به راحتی گرفتگی های لوله فاضلاب را رفع کند. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد. فقط باید هنگام استفاده کاملا دقت کرد و نکات ایمنی را رعایت کرد و باید توسط فردی حرفه ای انجام گیرد.

 

pipe-cleaner
لوله بازکنی

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی سپهرسرویس با مجهزترین تجهیزات و فنرهای لوله بازکنی و کارکنان مجرب و متخصص در زمینه ی لوله بازکنی آماده ی خدمت رسانی به شما همشریان عزیز می باشد.

77 10 710 0912 تماس بگیرید