محلول های بی خطر لوله بازکنی

گرفتگی های لوله های منزل می تواند یک مشکل جدی در هر منزلی باشد که رفع آن باید دراولویت  کاری شما باشد. باز کردن گرفتگی های مختلف لوله توسط مواد و محلول های بی خطر لوله بازکنی در بسیاری از موارد می تواند مشکلات شما را برطرف نماید. استفاده از محلول های شیمیایی خطر آفرین بوده و بکاربردن آن ها سبب از بین رفتن لوله های فاضلاب و به خطر انداختن سلامت ساکنین منزل شود. از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از محلول های لوله بازکنی طبیعی و خانگی می باشد.

استفاده از آب جوش:

اگر مشکل گرفتگی لوله ی شما به دلیل تحمع چربی باشد استفاده از آب جوش می تواند موثر باشد. پس از هر بار ظرف شستشو مقداری آب جوش در لوله ی آشپزخانه بریزید تا گرفتگی حدالامکان برطرف شود.

بازکردن سیفون آشپزخانه:

سیفون آشپزخانه به دلیل شکل و فرمی که دارد مواد غذایی در پیچ و خم های آن تجمع می یابد و گرفتگی لوله را موجب می شود. برای رفع گرفتگی لوله ی آشپزخانه سیفون را بازکرده و مواد موجود در آن را تخلیه نمایید.

چگونه از سود سوز آور برای بازکردن گرفتی لوله استفاده کنیم:

سود سوز اور از جمله مواد قوی می باشد که قادر است گرفتگیهای شدید لوله را برطرف نماید.

لوله بازکنی به کمک  جارو برقی:

شرکت های لوله بازکنی برای بازکردن گرفتی های از پمپ های دمنده  استفاده میکنند. از آن جایی که جارو برقی نیز می تواند یک دمش در لوله ایجاد کند می تواند برای باز کردن لوله از این وسیله نیز استفاده نمایید. با این وسیله می توان مواد اضافی موجود در لوله را به درون فاضلاب هدایت کنید.

استفاده از تلمبه ی دستی:

یکی از روش های رایج لوله بازکنی استفاده از تلمبه ی دستی می باشد. برای بازکردن گرفتگی، تلمبه را بر روی ورودی چاهک قرار دهید و شروع به تلمبه زدن نمایید. قبل از انجام این کار بهتر است کمی تلمبه را گرم نمایید.

از موادطبیعی دیگری که گرفتگی های لوله را برطرف می کنند شامل موارد زیر می باشد.

  • آب لیمو( ماندن در لوله به مدت یک ساعت)
  • سفید کننده یا وایتکس( ماندن در لوله به مدت ده دقیقه)
  • سه لیوان ب جوش و یک لیوان جوش شیرین( ماندن در لوله به مدت یک ساعت)
  • یک لیوان سرکه( ماندن در لوله به مدت سی دقیقه)

برای بازکردن لوله می توانید از این مواد به صورت جداگانه استفاده نمایید. پس از گذشت مدت زمان تعیین شده از آب جوش برای تکمیل شدن عمل لوله بازکنی استفاده نمایید.

رفع گرفتگی های شدید لوله:

اگر گرفتگی لوله ی شما با کمک روش های طبیعی باز نشد می توانید از یک شرکت لوله بازکنی حرفه ای برای انجام این کار کمک بگیرید. شرکت های لوله بازکنی با استفاده از دستگاه های پیشرفته بدون آسیب رساندن به سیستم لوله کشی مشکل لوله های شما را برطرف خواهند نمود.

با بکارگیری مجهزترین تجهیزات لوله بازکنی و تعمیرات سیفون آشپزخانه به صورت کاملا مکانیزه، شرکت سپهر سرویس به همراه تیم های مجرب و متخصص  آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف تهران و حومه می باشد.

77 10 710 0912 تماس بگیرید