تخلیه چاه فاضلاب و سر ریز شدن آن مشکلات زیادی را به دنبال دارد. برخی افراد زمانی به سراغ خدمات تخلیه چاه می روند که کار از کار گذشته است و فاضلاب به بیرون از چاه سرازیر شده است.

تمامی چاه های فاضلاب هنگام پرشدن به خدمات تخلیه چاه نیاز پیدا میکنند. اما بهتر است که این خدمات را زمانی انجام دهید که چاه فاضلاب هنوز پر نشده است.

متاسفانه جدی نگرفتن موضوع تخلیه چاه قبل از آنکه کاملا پر شود، مشکلاتی را برای ساکنین به وجود خواهد آورد. یکی از این مشکلات ورود فاضلاب چاه به درون خانه است. چاه هایی که زیادتر از حد پرشده باشند و دیگر ظرفیت نداشته باشند از طریق لوله های توالت و حمام و خروجی های دیگر به بیرون نفوذ می کنند که در این حالت باید هر چه سریعتر به خدمات تخلیه چاه مراجعه کرد.

تخلیه چاه به موقع فواید دیگری نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

مزایای تخلیه چاه به موقع:

اگر حجم فاضلاب زیاد شود موجب آسیب دیدن دیوارهای چاه فاضلاب می گردد. فاضلاب کهنه در ته چاه رسوب کرده و مشکلات دیگری را به بار می آورد. یکی از دلایلی که چاه فاضلاب پس از مدتی نیاز به خدمات تعمیر پیدا می کند همین موضوع است.

رسوباتی که در دیوارهای چاه به وجود می آید مانع از عبور آب فاضلاب به درون خاک چاه شده و همین امر سبب پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب می شود.

حجم گرفته شده توسط رسوبات موجب بالا زدن آب از چاه فاضلاب خواهد شد.

تخریب دیوارهای چاه را جدی بگیرید

چاه فاضلاب اگر به مدت زیادی در آنجا بمانند موجب سستی و در نهایت تخریب دیوارها خواهد شد. تخلیه نکردن چاه فاضلاب ریزش آن را به دنبال دارد. اگر می خواهید از صدمات وارده به چاه فاضلاب جلوگیری کنید پس بهتر اس هر چه سریعتر اقدامات لازم را برای تخلیه چاه فاضلاب انجام دهید.

بررسی و تعمیر چاه فاضلاب:

یکی از وظایف شرکت های تخلیه چاه بررسی وضعیت چاه کهنه و قدیمی است. چاه های قدیمی با گذشت زمان دچار فرسودگی می شوند و نیاز به بررسی دارند تا موجب وارد شدن خسارت به ساختمان یا افراد ساختمان نشوند. اگر می خواهید سیستم چاه خود را بررسی کنید بهتر است قبل از آنکه اتفاقی رخ دهد این کار را انجام دهید. زیرا  اگر چاه فاضلاب پر شدن امکان ریزش آن چند برابر خواهد شد.

شرکت بازسازی و تخلیه چاه سپهر سرویس با بکارگیری مجهزترین تجهیزات و افراد متخصص جهت لایروبی و احیای چاه پیر و فرسوده آماده ی خدمت رسانی به شما همشریان بصورت شبانه روزی می باشد.

77 10 710 0912 تماس بگیرید