چه زمانی لوله های فاضلاب نیاز به تعمیر دارند

تعمیر لوله های فاضلاب باید به موقع انجام گیرد. هر گونه ایراد یا اشکال در لوله ها زندگی را مختل خواهد کرد. لوله های فاضلاب در منزل همگی به یکدیگر متصل بوده و در آخر به چاه فاضلاب یا سیتم فاضلاب شهری ختم می شوند. جدی شدن مشکلات مربوط به لوله های فاضلاب در منزل ممکن است خسارات زیادی را به بار بیاورد. از این رو پس از دیدن هر گونه علائم و نشانه باید اقدامات لازم را برای تعمیر لوله های فاضلاب به کار گرفت.

از جمله مسائلی که بیشتر از همه در منازل رخ می دهد شامل:

گرفتگی لوله ی توالت

گرفتگی لوله ی حمام

گرفتگی لوله های آشپزخانه

گرفتگی سیفون

بالازدن آب از توالت

نشتی لوله های فاضلاب

رسوب گیری لوله ای فاضلاب

و…

علائمی وجود دارد که به شما می گویند هر چی سریعتر باید با یک شرکت لوله بازکنی تماس گرفته و عملیات تعمیر و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب را انجام دهید. این علائم شامل موراد زیر می باشد:

 بالا زدن آب از توالت:

اگر آب از توالت منزل شما به سختی پایین می رود یا سطح آب در توالت فرنگی افزایش یافته است نشان دهنده ی وجود یک شی خارجی در سیفون یا لوله های فاضلاب منزل شما می باشد. از جمله دلایل دیگر بالا زدن آب می تواند پر بودن چاه فاضلاب نیز باشد.

خروج آب از سینک ظرف شویی با سرعت کم:

اگر آب به راحتی از سینک پایین نمی رود پس یک مانع در لوله ها و سیفون ظرف شویی وجود دارد که باید هر چه سریعتر از بین برود. در غیر این صورت این مانع بزرگتر شده و آب دیگر از سینک ظرف شویی پایین نمی رود.

تغییرکردن رنگ آب:

اگر رنگ آبی که از شیر منزل خارج می شود تغییر کرده باشد به معنای آن است که لوله های آب رسوب گرفته اند و این رسوبات باعث تغییر رنگ آب شده اند. این مشکل را جدی بگیرید و هر چه زودتر برای رسوب زدایی لوله های آب و فاضلاب اقدام کنید.

بوی بد:

اگر بوی نامطبوعی همیشه در توالت و حمام پیچیده است این مشکل می تواند از سیفون فاضلاب باشد. خرابی سیفون فاضلاب از علل ایجاد بوی نامطبوع در سیفون می باشد.

نشتی آب:

اگر هر گونه نم یا نشتی را دیوارهای فاضلاب مشاهده کردید یا پس از بستن همه ی لوله ها ی آب در منزل باز هم کنتر آب شما در حال افزایش بود این بدان معناست که یکی از لوله های آب در منزل ترکیده است. گاهی این ترکیدگی قابل رویت نبوده و فقط با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می توان به وجود آن پی برد. نشتی آب لوله های فاضلاب اگر به موقع رسیدگی نشود خسارات زیادی را به بار خواهد آورد.

با بکارگیری مجهزترین تجهیزات لوله بازکنی  شرکت سپهر سرویس به همراه تیم های مجرب و متخصص  آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف تهران و حومه می باشد.

 

77 10 710 0912 تماس بگیرید